( ۰۹۱۲۵۸۶۵۷۶۷ ) ۰۲۱-۲۲۹۷۱۲۵۳ info@khaneyekeratin.com
۳۶۰da5b6-2c39-49c8-8e4d-3bf74e40990c

کراتین اجی مکس
این کراتین یکی از برترین کراتین های موجود در بازار است. از این کراتین هم برای احیا وترمیم موهای آسیب دیده استفاده می شود هم برای لخت و صاف کردن موهای فر و مواج. در اصطلاح این کراتین ۱۰۰% احیا و ۱۰۰% صافی را برای موهای شما به ارمغان می آورد. کراتین اجی مکس رطوبت رسانی بالایی دارد به همین دلیل موهایی که بر اثر رنگ و دکلره خشک شده و آسیب دیده اند را آبرسانی و ترمیم میکند و کراتین از دست رفته موها را برگردانده و موها را احیا میکند که کاملا نرم وابریشمی می شوند. از طرف دیگر محصولی قوی برای لخت و صاف کردن موهاست و ۱۰۰% موها را لخت میکند و دوام این صافی تا شش ماه میباشد که نسبت به محصولات مشابه ماندگاری بالاتری دارد. گاز و بوی این کراتین نیز نسبت به محصولات مشابه خود پایین تر می باشد. این کراتین محصول برزیل است که پک آن شامل شامپوی یک لیتری قبل کراتین، خود کراتین(یک لیتر) و ماسک یک لیتری بعد از کراتین میباشد.

روش مصرف:
موها را با شامپوی قبل کراتین دو دست شسته و اجازه دهید کف شامپو ۲ تا ۳ دقیق روی موها بماند سپس موها را خشک نموده(می توان موها را تا ۸۵% خشک کرد) سپس موها را به هشت دسته تقسیم کرده و به فاصله یک سانتیمتری از ریشه موها کراتین را به صورت یکدست به موها آغشته کنید. سپس اضافه کراتین را به کمک شانه از روی مو بگیرید و به مدت ۴۵ دقیقه مکث کنید. در این فاصله موها را براشینگ کنید تا کراتین کاملا جذب موها شود. در این مرحله با اتوی ۲۳۰ درجه سانتیگراد هر دسته مو را بسته به نوع و آسیب دیدگی آن ۱۰ الی ۱۵ بار اتو بکشید. دقت داشته باشید که همه مو به صورت یکنواخت اتو کشیده شود. اتوکشی مهمترین قسمت کراتینه کردن مو است که باید با مهارت زیاد و اتوی مناسب انجام شود. سپس حداقل به مدت یک ساعت به موها اجازه دهید تا خنک شده و حرارتش پایین بیاید. در این مرحله موها را به ماسک بعد از کراتین آغشته کنید و ۱۰ دقیقه مکث کنید و موها را آبکشی نموده و براشینگ کنید. توجه داشته باشید همه آبکشی ها با آب خنک (ولرم) انجام شود.

*نکته مهم:
کراتینه کردن مو امری بسیار تخصصی است لذا توصیه میشود به هیچ عنوان این کار را در منزل و یا نزد افراد غیر متخصص انجام ندهید و برای کراتین کردن موها حتما به افراد و سالن های متخصص در این زمینه مراجعه کنید چون ممکن است با ممکن است با اعمال غیر اصولی و اشتباه به موهای خودتان آسیب بیشتری بزنید.

WhatsApp chat