( ۰۹۱۲۵۸۶۵۷۶۷ ) ۰۲۱-۲۲۹۷۱۲۵۳ info@khaneyekeratin.com

کراتین درمانی

کراتین درمانی
کراتین درمانی روشی برای صاف کردن و نرم کردن موهاست. این کار را می‌توان در صورت داشتن دانش موردنیاز هم در منزل و هم در آرایشگاه‌های حرفه‌ای انجام داد. کراتین یکی از انواع پروتئین است که در موی انسان یافت می‌شود. در کراتین درمانی، با استفاده از موادی که پایۀ آن‌ها پروتئین است کراتین را به کوتیکولهای مو بازمی‌گردانند، که نتیجۀ آن معمولاً موهایی صاف و درخشان است.
هدف کراتین درمانی از بین بردن شکستگی‌ها و جعدهای مو است. این جعدها و شکستگی‌ها معمولاً حاصل سخت بودن و یا شکسته شدن کوتیکول ها هستند. ورود کراتین به کوتیکول آن‌ها را به حالت اولیه بازمی‌گرداند و موقتاً مویی را که از حالت صاف و طبیعی خود خارج‌شده است ترمیم می‌کند.
در کراتین درمانی، با استفاده از ترکیب کراتین و فرمالدهید، مواد لازم را وارد موها می‌کنند و سپس با وسیله‌ای که با حرارت بالا موها را صاف می‌کند، آن را کاملاً به خورد موها می‌دهند. پس از کراتینه کردن موها باید تا ۷۲  ساعت از شستن آن‌ها اجتناب کنید تا مواد به‌کاررفته کاملاً جذب موهای شما شوند (البته در بعضی کراتین ها نیازی به سه روز قرنطینه موها نیست). سپس از شما خواسته می‌شود تا موهایتان را با یک شامپوی بدون سولفات بشویید. این کار باعث افزایش طول عمر مواد به‌کاررفته می‌شود. پس از کامل شدن این درمان می‌بینید که دیگر مانند گذشته نیازی به صاف کردن موها با سشوار و دیگر چیزها ندارید.

Author Info

admin_mohammad

WhatsApp chat