( ۰۹۱۲۵۸۶۵۷۶۷ ) ۰۲۱-۲۲۹۷۱۲۵۳ info@khaneyekeratin.com
۶۲۴۵۹۳۵۶_۴۷۰۸۹۵۵۸۶۸۱۸۲۹۵_۱۰۱۲۴۰۷۳۸۴۴۷۷۳۹۷۰۶_n

کراتین برزیل کاکائو
کراتین برزیل کاکائو(کادیوو) کراتینی است که هم موها را کاملا لخت و صاف می کند و همچنین موهای آسیب دیده را ترمیم می کند. ماندگاری لختی و صافی این کراتین نسبت به محصولات مشابه خود بالاتر بوده و تا ۶ ماه(در صورت مراقبت خانگی مناسب) اثر صافی کراتین روی مو باقی می ماند در ضمن شکنندگی و خشکی موهای آسیب دیده شما را از بین برده و موهای شما را کاملا ابریشمی و حریر مانند می کند.
پک کراتین برزیل کاکائو شامل یک شامپوی یک لیتری قبل کراتین(۱) ، کراتین یک لیتری(۲) و ماسک یک لیتری بعد از کراتین می باشد.
شامپوی قبل کراتین شامپوی تمییز کننده قوی می باشد که کوتیکول های مو را باز می کند و موها را آماده موادگذاری می کند. بعد از موادگذاری نیز ماسک بعد از کراتین (به فاصله حداقل یک ساعت بعد از اتو کشی) به تثبیت شدن کراتین روی موها کمک می کند.

روش مصرف:
موها را با شامپوی قبل کراتین دو دست شسته و اجازه دهید کف شامپو ۲ تا ۳ دقیق روی موها بماند سپس موها را خشک نموده(می توان موها را تا ۸۵% خشک کرد) سپس موها را به هشت دسته تقسیم کرده و به فاصله یک سانتیمتری از ریشه موها کراتین را به صورت یکدست به موها آغشته کنید. سپس اضافه کراتین را به کمک شانه از روی مو بگیرید و به مدت ۴۵ دقیقه مکث کنید. در این فاصله موها را براشینگ کنید تا کراتین کاملا جذب موها شود. در این مرحله با اتوی ۲۳۰ درجه سانتیگراد هر دسته مو را بسته به نوع و آسیب دیدگی آن ۱۰ الی ۱۵ بار اتو بکشید. دقت داشته باشید که همه مو به صورت یکنواخت اتو کشیده شود. اتوکشی مهمترین قسمت کراتینه کردن مو است که باید با مهارت زیاد و اتوی مناسب انجام شود. سپس حداقل به مدت یک ساعت به موها اجازه دهید تا خنک شده و حرارتش پایین بیاید. در این مرحله موها را به ماسک بعد از کراتین آغشته کنید و ۱۰ دقیقه مکث کنید و موها را آبکشی نموده و براشینگ کنید. توجه داشته باشید همه آبکشی ها با آب خنک (ولرم) انجام شود. کراتینه برزیل کاکائو احتیاج به قرنطینه سه روزه ندارد ولی با این وجود برخی از سالن داران تا سه روز موها را آبکشی نمی
کنند.

*نکته مهم:
کراتینه کردن مو امری بسیار تخصصی است لذا توصیه میشود به هیچ عنوان این کار را در منزل و یا نزد افراد غیر متخصص انجام ندهید و برای کراتین کردن موها حتما به افراد و سالن های متخصص در این زمینه مراجعه کنید چون ممکن است با ممکن است با اعمال غیر اصولی و اشتباه به موهای خودتان آسیب بیشتری بزنید.

WhatsApp chat